Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Programtervező informatikus...

Programtervező informatikus hallgatóként valóban szükség lesz egy notebookra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 18:04
 1/5 A kérdező kommentje:
* szükségem
2011. aug. 5. 18:04
 2/5 anonim ***** válasza:
jaja
2011. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz szükséged rá, de jó ha van.Nekem se volt a suli alatt pedig néhányszor el tudtam volna viselni.A röhej az, hogy ahogy befejeztem a sulit anyagilag lehetőségem nyílt hogy vegyek egy gépet viszont akkor már nem volt rá akkora szükségem.
2011. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem ha kollégiumban vagy albérletben laksz, akkor ez szinte bármelyik szakra igaz lesz, hogy egy laptop hiánya megnehezíti az egyetem elvégzését.


mert egy csomó mindent az egyetem honlapjáról fogsz letölteni, egy csomó minden nem lesz meg kinyomtatva, csak PDF-ben, és a gépről fogod tanulni... stb.

2011. aug. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az asztali gépemet magammal viszem a költözéskor.
2011. aug. 5. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!