Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Logisztikai ügyintéző/szakmene...

Liz100 kérdése:

Logisztikai ügyintéző/szakmenedszer el tud helyezkedni?

Figyelt kérdés
Milyen állásokat tölthet be, milyen a fizetése, nyelvvizsga jó ha van hozzá ugye?:)
2011. aug. 5. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Most pillanatgnyilag hiányszakma:) Egyenlőre..kitudja meddig, a fizetés meg attól függ hány év tapasztalatod van benne, kezdőként természetesen alacsonyabb, de ha megdolgozol a sikerért később több lehet, és igen jó ha van hozzá 1 nyelvviszga, szakmai info (angol) is jó. Én most megyek fősulin logisztikára, apa hasonló területen van és bíztat hogy jó lesz ez nekem mivel egyre több raktárra van szükség, bárhol ahol raktár van lehet vele dolgozni :D Szóval pozitív kilátások vannak, de minden változhat, hiszen pl régen a marketing volt újdonság és mára nézd meg annyi marketinges nem kap munkát, vagy jogász mert sok van belőlük. Reméljük nekünk nem lesz ilyen sorunk;)
2011. aug. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Még én is lehetek, mi lesz úgy 5 év múlva ?
2011. aug. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
háth én lemondtam róla.. nagyon matekos.:S
2011. aug. 19. 18:49
 4/4 anonim válasza:
a matek logikai részét vágom, csak néha nem veszem észre, és vmit kihagyok
2011. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!