Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha könyvvizsgálóként el...

Ha könyvvizsgálóként el akarok kerülni a KPMG-hez vagy hasonló nívós társaihoz, akkor csak a Corvinuson és BGF-en végezhetem a főiskolát?

Figyelt kérdés
Tehát akkor más iskola szóba se jöhet?
2011. aug. 5. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

szerintem szóba jöhet

ha tudod, amit kell


de főként bgf-pszf-esek vannak

2011. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
oda akarok menni, de félek, hogy mi lesz akkor ha nem vesznek fel
2011. aug. 5. 21:34
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Mehetsz a Corvinus Közgáz részére is ott is jó a számviteli képzés, de számvitelbe a BGF mindenkit leköröz ma itthon.

A BGF-et távon is megcsinálhatod.

2011. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én ismerek olyanokat is, akik Pécsről vagy Miskolcról kerültek be, tehát ha tudod, amit kell, akkor máshonnan is simán van esély.
2011. aug. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Inkább azt mondd már meg nekem, h azzal a diplomával hol fogsz te elhelyezkedni??

Már most látom, h a kormány lesz a hibás ezért is:)

2011. aug. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

az utolsó hozzászólást nem értem

miért kéne akármiért is hibáztatni a kormányt? és miért ne lehetne ilyen diplomával elhelyezkedni?

2011. aug. 6. 20:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom ezzel mit akart mondani aki azt mondta, hogy ezzel nem lehet elhelyezkedni.. LOL. azért könyvvizsgálóként psz diplomával elfogsz tudni helyezkedni. még diploma előtt.
2011. aug. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A BGF-en számvitel vonalon mesterképzésben lehet választani szakiránynak olyat, hogy ellenőrzés és könyvvizsgálat. Szerintem a Corvinuson is biztos van. Ezt a két iskolát mondják elég erősnek ezen a téren.
2011. aug. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen, de a Corvinusra biztos hogy nem fogok bejutni, jó tanuló vagyok meg minden, de annyi pontot nem fogok tudni összegyűjteni, a BGF-től is félek, hogy nem vesznek fel oda, a b tervem a SZIE lenne, vélemények?
2011. aug. 9. 21:15
 10/10 anonim ***** válasza:
ha a BGF-re meg a Corvinusra nem vesznek fel akkor csak szegedre menj csak pécsre, a többit felejtsd el.
2011. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!