Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A 2012-es felvételi eljárásban...

A 2012-es felvételi eljárásban milyen változások lesznek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a tanulmányi eredménybe beszámít egy természettudományos tárgy, és hogy az emelt szintű érettségi 50 pluszpont.

Engem konkrétan az érdekelne, hogy az OKJ-s végzettség fog-e még érni pluszpontot, de ha valamit kifelejtettem, leírhatjátok.

Köszi! :)


2011. aug. 6. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs kedvem 583x is leírni, ezért felvi.hu vagy itt keress rá.
2011. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De arra volt kedved, hogy ezt leírd. :D

Amúgy ismerem a felvit, meg elvileg kapok, csak valakitől hallottam, hogy 2012től már nem jár pluszpont. De lehet, hogy téves.

2011. aug. 6. 11:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha minden változást leírnék, az vagy 3 oldal lenne...
2011. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

annyi változásról tudok hogy emelkednek a ponthatárok...


am az okj-s végzettség csak akkor számít bele ha azon a szakon mész tovább...érthetőbben: én infnón végeztem, és érettségi mellett még letettem egy szoftverüzemeltető vizsgát is így 2 bizim van. Most tanítóra megyek, így ezért nem kaptam plussz pontot...ha mondjuk infós egyetemre/fősuliba mentem volna megkaptam volna a pontokat...


de am a felvi.hu téll mindent leír


L21

2011. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
OFF: utolsó, hova mész tanítónak? én is oda megyek, ELTE.
2011. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, ezt én is tudom, de azért köszi! :) Már én is utánanéztem a dolgoknak, jár a pluszpont továbbra is.
2011. aug. 6. 14:11
 7/7 anonim válasza:
ELTE-s valaki :) A PTE-IFK-ra megyek :)
2011. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!