Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy beszámítják-e az egyetemen az okj-s tantárgyaimat?

Figyelt kérdés
Okj-n tanultam marketinget és kommunikációt, ilyen tantárgyak lesznek az egyetemen is néztem, ezeket akkor beszámítják nekem?Hol találhatok erről információt?
2011. aug. 6. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem PTE-n a beiratkozáskor adtak egy papírt azon rajta volt hova mehetek tovább és milyen tantárgyakat számítanak be hány kredittel meg melyik évfolyamban.

Ha ilyet nem kaptál akkor tanulmányi osztályon kérj infót erről.

2011. aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
29-én lesz a beiratkozás, remélem ott majd kapok én is ilyen papírt, a levélben nem küldtek.
2011. aug. 6. 10:25
 3/5 anonim ***** válasza:
középfokú OKJ-t nem számítanak be, csak felsőfokút.
2011. aug. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:/
2011. aug. 6. 10:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaja középfokú sz@rt se ér beszámításként de tudást kaptál az többet ér, ne aggódj legalább jobban fog menni;) tapasztalat:p
2011. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!