Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit választanátok? Kérdés...

Mit választanátok? Kérdés rövid blablabla

Figyelt kérdés

Corvinus Egyetemre járok, Nemzetközi gazdálkodás szakra, idén leszek 2. éves. Nappalis voltam eddig. DE. Most nyáron egyik helyen gyakorlaton voltam, ahol felfigyeltek rám, és teljes idős állást ajánlottak hosszútávra, tehát diploma után is megtartanának, és minél többet tanulnék, annál jobb/nagyobb munkakörbe kerülnék később.

De mivel ez egy napi 8tól 5ig dolgozós állás, ezért a szakomat át kéne tenni levelezőre. Viszont olyan helyről kaptam az állásajánlatot ami talán minden végzett közgazdász álma lehet, szakmailag feljebb lehet jutni, igazi kihívás, és sokszor volt most nyáron, hogy kimondtam a hely nevét, csak hogy ott voltam gyakon, és a csoporttársaim tátott szájjal néztek. Nem fellengzésből mondom, csak hogy érezzétek a dolog súlyát, mert nem tudom mit tegyek. Szívem szerint elvállalnám az állást, de félek, hogy lenéznek mások, h levelezőn tanulok. Ti mit tennétek? Elvégeznétek nappalin a 3 éves alapképzést, mennétek mesterképzésre szintén nappalira, és aztán majdcsak lesz valami állás, vagy esetleg átkérnétek magatokat évelejétől levelezőre, mellette elvállalnátok az állást? Dilemmázok, segítsetek!


19/L


2011. aug. 6. 16:24
 1/5 anonim válasza:
100%

Szerintem vállad el az állást és mellette járj levelezőre.

Lehet, hogy soha többet nem kapsz ilyen állásajánlatot sőt az is lehet, hogy semmilyen állást....

Ha én lennék a helyedbe nálam ez nem lenne kérdés.

(csomó friss diplomás ismerősömnek nincs munkája, úgyhogy örülj, hogy neked már egyetem alatt ajánlottak munkát):)

2011. aug. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fogadd el az állást, főleg így, hogy tanulni is bírsz mellette. Én ki nem hagynám, életed nagy lehetősége :)
2011. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedvesek vagytok! De nem fognak lenézni mások, hogy "csak" levelezős a diplomám? Levelezős diplomával is lehet szép karriert befutni? Később szeretnék még msct, phd-t csak félek h hátrányom lesz a levelezős diplomával a továbbtanulásnál... ez az egy amitől félek. De az állást elfogadom mindenképp, tényleg óriási lehetőség ez. Köszönöm nektek a választ, ment a zöld kéz :)
2011. aug. 6. 22:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Levelezős diploma miatt bárki lenézne?A Corvinus diplomáját?

Ne viccelj már.Nem a Kodolányiról beszélünk.

Corvinus levelező+CEU mellette fél világ beutazva öt év alatt.Ez az utolsó öt évem termése.

Nem akarok a vulgáris nő antifényében tetszelegni, de ki nem szarja homlokon, kinek mi a véleménye?

Egyébként sem óvoda ez, plusz a diplomába nincs benne hogy nappalin vagy levelezőn szerezted.

2011. aug. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, kedves vagy :) akkor nem aggódom emiatt :)
2011. aug. 7. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!