Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyógyszertári asszisztens...

Gyógyszertári asszisztens vagy fogászati asszisztens?

Figyelt kérdés
Szeptembertől szeretném elkezdeni vagy a gyógyszertári vagy a fogászati asszisztens képzést. Nem tudom melyiket válasszam. Melyiket érdemes választani? Tapasztalatokat várok.
2011. aug. 6. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az alapján válassz hogy melyik téren vannak inkább kapcsolataid, vagy akár ismerőseidnek lehetnek kapcsolatai. Én gyógyszertári asszisztensnek tanulok, pár éve még hatalmas kereslet volt ezen a téren, de már eléggé telítődött a piac, inkább vidéken van hiány. A fogászati asszisztensek lehetőségéről nem tudok mit nyilatkozni. Igazából patikák és fogorvosok mindig is lesznek, de most akármit tanulhatsz semminél sincs garancia, hogy mire elvégzed a sulit szükség lesz-e rád:S
2011. aug. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jaj, és ne nagyon várj a döntéssel mert betelhetnek a szakok nappali tagozaton! Nekem tetszik a suli, de mindig is érdekelt a kémia és a biosz. Válaszd azt, ami jobban érdekel.
2011. aug. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
és megkérdezhetem hogy hol tanulsz gyógyszertári asszisztensnek?
2011. aug. 6. 17:43
 4/13 anonim ***** válasza:
Raoul Wallenberg, fogászati asszisztensi is van, de én nem feltétlen ajánlom ezt a sulit...
2011. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
és a Pannon Kincstár Tanodáról tudsz valamit?
2011. aug. 6. 18:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem:S Még azt tudom, hogy a SOTE-n is van gyógyszertári asszisztens képzés, és onnan nem igazán hallottam rosszakat. Azt tudom, hogy levelezős képzésen a SOTE-n csak 1 év az asszisztensi.
2011. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ne haragudj a sok kérdésekért, csak gyűjtöm az infókat, hátha segít a döntésben. Kicsit részletes tudnál írni a szakodról. A gyakorlatokról stb.. Köszi szépen:)
2011. aug. 6. 18:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, de ha nem baj inkább privátban írnám már részletesebben. Viszont ma regisztráltam szóval nem igazán tudom, hogy mi merre, szóval leírnád hogy kell privátot írni kérlek?XD
2011. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy én is nem olyan rég regisztráltam az oldalra. De megadom az email címemet és arra már tudsz irni:)

címem: lili.2@citromail.hu

Köszi!

2011. aug. 6. 18:58
 10/13 anonim ***** válasza:
Okés:D Igyekszem majd ma megírni a lényeget, mert holnap nem leszek itthon, de ha utána is van kérdésed majd nyugodtan írj.
2011. aug. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!