Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik középiskola és kollégiu...

Melyik középiskola és kollégium lenne nekem a legmegfelelőbb Szegeden?

Figyelt kérdés
Abonyi lány vagyok és Szegedre szeretnék átiratkozni 9. évfolyamba. Melyik lenne a nekem legmegfelelőbb kollégium és középiskola? Kérlek titeket segítsetek!!!! Köszönöm:)
2011. aug. 8. 01:44
 1/6 anonim válasza:
Ságvári, Radnóti. Ez a kettő a legjobb, bár attól is függ, hogy mennyire "szeretsz" tanulni, és hogy mi érdekel :)
2011. aug. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Szegeden van jó pár középiskola csak azt nem tudom, hogy gimnáziumba vagy szakközépbe szeretnél menni,meg nem említetted hogy mi érdekel milyen típusú suli érdekelne. De azért megemlítek neked egy pár sulit.


Deák Ferenc Gimnázium

Csonka János Műszaki Szakközépiskola

Déri Miksa Ipari Szakközépiskola

Dugonics András Piarista Gimnázium és Szakközépiskola

Eötvös József Gimnázium

Gábor Dénes Gimnázium, Műszaki Szakközépiskola és Kollégium

Hansági Ferenc Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakiskola és Szakközépiskola

Karolina Gimnázium

Kiss Ferenc Erdészeti Szakközépiskola

Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola

Móra Ferenc Felnőttoktatási Szakközépiskola és Gimnázium

Móra Ferenc Szakközép és Szakmunkasképző Iskola

Radnóti Miklós Gimnázium

Széchenyi István Gimnázium és Szakközépiskola

Szegedi Rendészeti Szakközépiskola

Vasvári Pál Közgazdasági Szakközépiskola

Tömörkény István Gimnázium


Egy iskolát nagyon szeretnék neked kiemelni a Radnóti Miklós Gimnáziumot mert az egy elég jó és híres gimnázium, egyik barátom ott tanult és nagyon szeretett oda járni de viszont elég sokat is kell ott tanulni. Illetve a Ságvári gimit ahogy az első válaszoló is megírta már egyszer.Az is elég jó suli.


Itt egy link az összesről:

[link]


Kollégiumról:

Kollégium is sok van szegeden,de ha olyan iskolába szeretnél menni ahol az intézménynek saját kollégiuma van akkor a Gábor Dénes sulit ajánlom. De ez csak egy javaslat.


De ha gimnáziumba szeretnél menni akkor Radnóti agy a Ságvári.

2011. aug. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

mindenképpen gimibe:D

és köszönöm a segítséget:)

2011. aug. 8. 03:09
 4/6 A kérdező kommentje:

Valaki le tudja írni hogy a melyik kollégium van a legközelebb

-tömörkényhez

-Deákhoz

-Ságvárihoz

-és Radnótihoz?

és még annyit hogy ezek közül a sulik közül hova lenne a legnagyobb esélyem bekerülni ha 4-es az átlagom de ha tanulnék többre is képes lennék:DD

és kollégiumba mennyi az esélye hogy még bevesznek

/szeptemberben szeretnék átiratkozni/

2011. aug. 8. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Tömérkény, deák esélyes 4-essel, a ságvári és radnóti viszont nem annyira. De mit értesz azon, hogy átiratkozni? Felvételzni kell mind a 4 suliba.
2011. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudom persze:) csak engem már felvettek egy suliba itt abonyban .. de év közben vagy félévkor szeretnék átiratkozni

menniy esélyem van hogy bekerüljek még?

2011. aug. 13. 04:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!