Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon nehéz a levelező?...

Timido kérdése:

Nagyon nehéz a levelező? Nemzet. Gazdálkodás. A családom azt mondja, nem leszek rá képes, valóban ilyen nehéz?

Figyelt kérdés

Sajnos nem támogat a családom. Mihez kezdjek? Nagyon nehéz és elvégezhetetlen?

Jelenleg a lelki állapotom nagyon mélyen van. Apám elhagyott, mamámnál kell élnem, és bármit teszek beleszól. Mással nem tudok erről beszélni. Folyton a nővéremre hasonlítanak. Most mondott nővérem egy egy éves OKJ-s képzést (turisztika) és most mindenki azt akarja oda menjek, mert hülye vagyok a levelezőhöz, és úgyis kibukok onnan. Mihez kezdjek? Valóban ennyire nehéz? :(


2011. aug. 8. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

dehogy nehéz :D illetve ha amúgy is képes lennél elvégezni egy főiskolai képzést, akkor ezt is el fogod. sőt, levelezőt én azért szeretem, mert kiszámíthatóbbak a dolgok :D

és a nővéred mit csinál ezzel az okj-vel? mert sokat nem, azt hiszem. én mindenképp ajánlom, hogy kezdd el, aztán majd meglátod, de nem hiszem, hogy baj lesz :D

amúgy meg, milyen család az, ahol nem támogatják a gyerek terveit? én ezt megkérdezném a szüleimtől....

2011. aug. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

te levelezőn vagy? Nem tudok velük megbeszélni semmit sajnos. Anyukám nincs, apukám meg itt hagyott. Itt kell élnem mamámnál, aki egy hárpia. :( Mindig nővéremhez hasonlítanak, és hogy én mennyire elcseszett vagyok hozzá képes.

Van ismerősöd aki szintén levelezőn van? Jólenne egy kis biztatás, vagy valami, teljesen lehangolt ez az egész :(

2011. aug. 8. 09:26
 3/5 anonim ***** válasza:

igen, én is levelezőre járok, azért mert dolgozom, így már nem tudok nappalira járni.

szerintem ne is beszélj erről a mamáddal, ő egész más generáció, nem fogja megérteni, hogy már más világ van, mint az ő idejében. kezdd el mindenképp, ne beszélj neki róla, ne panaszkodj főleg, ha nehéz, ne hagyj neki támadási felületet. már felnőtt vagy, te vagy a felelős a tetteidért. ha meg sikerül, majd ő is büszke lesz, ha a kezedben lesz a diploma

2011. aug. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Majd ezt fogom tenni! Milyen szakon vagy most?
2011. aug. 8. 10:12
 5/5 anonim ***** válasza:

közgazdálkodás és közpolitika mesterképzést csinálok :D

örülök, ha segítettem, de hidd el, ha majd elkezdődik a tanítás, sokan leszek, akik biztatnak még a szaktársak közül, sokan lesznek ugyanolyan kétségek közt, mint te :D

2011. aug. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!