Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Általában milyen egy nappali...

Általában milyen egy nappali OKJ-s órarend?

Figyelt kérdés
Ha nappalin végzek el okj-s képzést kb, hogy néz ki a napi órarend? Olyan mint a gimibe, be kell járni minden nap 8tól délutánig, vagy itt már változó?
2011. aug. 8. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem suli függő. Nekem volt, hogy 10től 6ig voltam, de volt, hogy csak délben be kellett mennem két órára, de volt olyan ismerősöm aki reggel 8tól akár 5ig is bent volt.
2011. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyetemen tanulsz ilyet akkor számíts rá hogy 1 héten 4 napot kell bemenni. Lesz egy húzós napod nekem vmi miatt mindig a csütörtök volt ilyenkor jóformán egész nap bent vagy pl: 10-től 18-ig. A többi napon 1-2 órád lesz. Ha szerencséd van heti csak 3 napot kell bemenned volt már rá példa, abban a csoportban voltak mint én csak 1 tantárgyat 3 felé szedtek 3 különböző napra.

de Pl egy nagyon laza félév heti 3 nappal így nézett ki:

hétfőn délig lezajlott minden órám. Kedd, szerda szünet. Csütörtök húzós. Péntek 4 óra olyan 2-kor végeztem.

Persze nem kötelező minden órára bemenni úgyis teljesíthető a dolog. persze volt olyan félévem is amikor este 8-kor végeződött az órám azon a napon nem is volt más. Megpróbálják összehalmozni az órákat hogy ne legyenek nagy hézagok de így is volt olyan hogy vmelyik napon 2X kellett suliba mennem.

Most ennyi jutott eszembe:D

2011. aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia, nekem heti 5x8 órám volt, néha volt 1-1 lyuk. Gyakorlatból heti kb 6 meg heti 2x2 nyelvóra, kb 2-4 nagyelőadás és a többi "kiscsoportos előadás", ahol katalógusoznak, ergo jó, ha ott vagy.

Ez a reklámszervező szakmenedzser képzés volt az ÁVF-en, csak annak ajánlom, akinek 2 anyja van, vagy még annak se.

2011. aug. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, miért csak annak ajánlod akinek két anyja van? :))


Ja és köszi a válaszokat!!

2011. aug. 9. 12:53
 5/5 anonim válasza:

Utolsó vagyok.

Hát, mert szemberöhögnek vele, semmibe se nézik és valóban nem is tanítanak semmit. Arra viszont tökéletes, hogy az államis féléveidet elpazarold. Jobb, mint az érettségi, de ha vagy OKJ, vagy költséges alapképzés az alternatívád, akkor inkább hagyj ki egy évet, menj el dolgozni valahova, csinálj új érettségit (egy tárgyra egy éved van, biztos jól sikerül!), nyelvvizsgázz le és döntsd el, mi érdekel. Menj olyan helyre dolgozni, ahol ki tudod találni, mi tetszik és mi nem. Más az, amit gondolsz, hogy csinál egy közgazdász/építész stb és más az, amit tényleg csinál.

Remélem segítettem.

2011. aug. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!