Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pótfelvételi. Hogy írjam be a...

Pótfelvételi. Hogy írjam be a "korábbi felsőfokú tanulmányok" részhez az igénybevett államilag támogatott féléveket?

Figyelt kérdés

Nekem kell eleve úgy számolnom a féléveket, hogy ahol párhuzamos képzésen voltam, ott a két félévet 1-nek veszem (vagyis az egyik szakon "lecsalok" egy félévet), vagy írjam be mind a két szaknál, hogy az konkrétan hány félév volt, és majd az okosok úgyis látják a dátumokból, hogy az párhuzamos képzés volt, és a két félévet egynek fogják venni?


Próbáltam hívni ez ügyben a felvi.hu-n található ügyfélszolgálatot, de egész nap nem vette fel senki. :(

Mondhatom szép kis segítséget nyújtanak. :(


Remélem itt azért ennél többet kapok. :)


2011. aug. 8. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a dátumokból látni, akkor szerintem külön kell számolni őket. Logikusnak ez volan logikus, de nem tudom, tényleg így van-e.
2011. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, pontosan hogyan néz ki egy ilyen felvételi lap.
2011. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, írd be, ne "csalj le semmit". Majd amikor rögzítik, úgyis látszik, hogy ott párhuzamos képzés van.
2011. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy pótfelvételinél tök irreleváns, hogy mennyi állami félévet használtál el. Pótfelvételin csak költségtérítéses képzésre tudsz jelentkezni, ott meg nem érdekel senkit, hogy mennyi államit lőttél el. Ha pedig átkerülsz MAJD államira, akkor addig azért lesz időd ezt a TO-val egyeztetni :)
2011. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Úgy döntöttem, hogy akkor minden félévet beírok, nem "csalok le" egyet sem, mert úgyis látszik majd, hogy mennyi is az annyi.

Még egyszer köszönöm mindenkinek!:)

2011. aug. 8. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!