Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 12. évfolyamban ha pótvizsgán...

12. évfolyamban ha pótvizsgán megbukok, muszáj újrajárnom az egész osztályt?

Figyelt kérdés
Matekból megbuktam évvégén. Minden másból átmentem és megvan az érettségi. Megyek pótvizsgára kb. 2 hét múlva és szerintem át fogok menni, de belegondoltam mi lenne ha mégis megbuknék. Újra kell járnom az egész 12. osztályt az érettségi tantárgyak kivételével vagy valamikor tehetek osztályozóvizsgát csak matekból?
2011. aug. 10. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
de akk matekból h érettségiztél? nyilván akk ősszel kell érettségizned, meg felteszem osztályozót is szerveznek az előrehozottan érettségizők miatt.
2011. aug. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Matekból nem érettségizhettem. Én úgy tudom az osztályozóvizsga egyenlő a pótvizsgával, de javítson ki valaki ha rosszul tudom.
2011. aug. 10. 16:29
 3/5 anonim ***** válasza:

"Én úgy tudom az osztályozóvizsga egyenlő a pótvizsgával"


Rosszul tudod.

2011. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csinálnod kell egy osztályozóvizsgát a 4. évi anyagból. utána mehetsz az őszi matekra... mmint érettségire.
2011. aug. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beadhatsz egy kérvényt az igazgatónak, hogy szeptemberben osztályozóvizsgát tehessél az összes tárgyból. Ugyanis neked a 12. évfolyam tanulmányi követelményeit kell újra teljesítened, nem a matematikát. Az iskola meg nem köteles bármikor osztályozóvizsgát rendezni. Szóval ne bukj meg a javítóvizsgán. (Az osztályzóvizsga abban is különbözik a pótvizsgától, hogy osztályzóvizsga létezik, pótvizsga meg nem. Csak a köznyelvben. Javítóvizsgának hívják, és semmi köze az osztályozóhoz.)
2011. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!