Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jár itt valaki sportszervező...

Jár itt valaki sportszervező alapképzésre? Mondan róla pár szót hogy milyen is ez igazából? ^^

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen:D Hát mi érdekelne?
2011. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát láttam h van pár matekos tantárgy.Mikorökonómia,menedzsment,meg hasonlók.azok nagyon nehezek?? :S és milyen mennyiségben és mélységben lesz??
2011. aug. 10. 22:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen vagy matekból. Mármint, én sosem voltam valami jó matekos, de a vizsgákon átvergődtem :D

Tehát túl lehet élni. Ha pedig jobb matekos vagy, akkor simán menni fog. Csak készülni kell azért rendesen.

2011. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
33%os matek érettségi,10.ben bukás,pótmeccsen mentem át,am mindig 2s...xD szal nem vagyok túl jó :) És sport milyen mennyiségben lesz??
2011. aug. 10. 23:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor neked jobban oda kell majd tenned magad :)

Sport alatt most a gyakorlatot érted? Mert például mi mentünk sítáborba, vízitáborba, volt aki ilyen testnevelési egyesületnél volt gyakorlaton.

2011. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ahhaam :) ééértem :) köszi szépen :D a segítséget.igazából a metkosditól félek :S
2011. aug. 10. 23:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit:) Ha van szorgalmad, akkor nem lesz vészes ;)
2011. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!