Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvettem oda ahova mindig is...

Felvettem oda ahova mindig is szerettem volna menni. Viszont mostanában folyton eszembe jut h mi van hogyha nem fogok tudni elhelyezkedni ezzel a végzettséggel? Akkor minek tanulni?

Figyelt kérdés

Tehát, itthon mindenki tudja h nem sok lehetőség van :( És mi értelme van megszereznek a diplomát ha aztán meg mehetek a Mccafé-ba kávét főzni éhbérért ?:(... mikor eszembe jut h felvettek, akkor tök boldog leszek , és hogy de jó lesz meg tanulok meg minden, aztán meg elbizonytalanodom és úgy vagyok vele h semmi értelme...

(TF sportszervező)


2011. aug. 12. 18:27
 1/4 A kérdező kommentje:

jav.:-FelvetteK

-megszereznem

2011. aug. 12. 18:28
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokan azért nem tudnak elhelyezkedni, mert csak elvégzik az iskolát, de nincs bennük sok motiváció, csak panaszkodni tudnak.

Amit tenned kell: kapcsolatépítés már iskola alatt, jó viszony a tanárokkal, szakmai munka akár ingyen gyakorlatszerzés céljából, jó jegyek, nyelvtanulás, külföldi ösztöndíj, tanulmányi versenyek, diákklubok, ilyesmi. Tehát legyél minden szinten aktív, és ha igazán akarod, akkor el lehet helyezkedni bármivel, mivel azért indítanak egy szakot, mert valamilyen szinten szükség van rá, még ha túlképzés is van.

2011. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olivér?
2011. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az ki? lány vagyok:D...
2011. aug. 13. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!