Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mivel készülsz az iskolára?

Mivel készülsz az iskolára?

Figyelt kérdés
Te mivel készülsz? Átismételed az eddig tanultakat? Miket vásárolsz? :)
2011. aug. 13. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugtatókkal.


Egy matek tanár.

2011. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nyugtatókkal. Egy matek tanár."


Ha tényleg tanár vagy akkor te is egy igazi elhivatott oktató lehetsz aki a haza és az ifjak fejlődését szolgálja.

Ezért is olyan az oktatás amilyen mert egy tanár le meri írni hogy nyugtatókkal készül a tanévére...

2011. aug. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszolón jót nevettem, de a másodiknak igaza van, ilyen tanárt a hátam közepére sem kívánok :D sajnos a legtöbb tanár pedig ilyen.... no hát én sehogy nem készülök, bár már befejeztem a gimit és OKJ-ra megyek, nem nagyon elmélkedtem még rajta. Azt sem tudom, hogy milyen óráim lesznek, mondjuk ez nem az én hibám, a tájékoztatás majd később lesz sajnos. Vásárlásba sem költök túl sokat, egy nagy mindenes füzet, néhány uniball toll és 2 kihúzó.

Sokkal több energiámat viszi el, hogy készülök felsőfokú nyelvvizsgára illetve még 2 pluszérettségit rakok le jövőre, úgyhogy én inkább arra koncentrálok :)))

2011. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A lónak két oldala van... nyilván nem azért készül nyugtatókkal, mert csupa rendes, tisztességes diák tanul abban az iskolában...


Én matekozok, hogy ne felejtsek... (korrepetálok matekból, kémia szakra megyek)


Egy leendő elsőéves egyetemista

2011. aug. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
dehogy tanulok. lesz arra bőven elég idő szeptembertől.
2011. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!