Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt biológiára milyen...

Emelt biológiára milyen könyvekből tanuljak? Majdnem a 0-ról kezdeném.

Figyelt kérdés

Tankönyv, munkafüzet, minden érdekelne, ami elég lenne egy 85-90%-os érettségire (jó persze ez rajtam múlik leginkább, de melyik könyv az amivel kellően fel lehetne rá készülni?


Itthon megvannak a 9, 11, 12-es Mozaikos biológiakönyvek (a 10.-es is lehet megvan valahol, csak meg kell keresnem), megvan még Dr Lénárd Gábortól a Biológia I. (10. évf) és Biológia II. (11. évf) könyvei, és egy Ötösöm lesz genetikából című könyvem (Villányi).


Van egy feladatgyűjteményem is, 278 oldalas.(Kropog-Mándics..)


Elég ez?


2011. aug. 15. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen kérdés volt már, és rengetegre válaszoltam is. Bal oldalon van a kereső, kérlek használd.
2011. aug. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem bőven elég, nézd meg a követelményeket az okm oldalán, le van írva részletesen hogy melyik tárgyból milyen szinten mit kell tanulni. Azokat mind tanuld meg.

Amúgy a mozaikos könyvek tényleg nagyon jók, nagyon részletesek.. mi csak középszinten tanuljuk a bioszt, és egy csomó mindent kihagyunk mert mondta is a tanár, hogy ez inkább emelt szintre készít fel.

2011. aug. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. aug. 18. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!