Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egészségügyi iskolába miből...

Egészségügyi iskolába miből áll az alkalmassági?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk eü könyv kiállítása volt, amiben volt bőrgyógyászati vizsgálat, tüdőszűrő és egy alkalmassági papír, amit az üzemorvos állított ki. Kötelező a hepatitis B oltás, anélkül senki sem mehet gyakorlatra. Ezen kívül még vannak vizsgálatok, de azok szakfüggők.
2011. aug. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Akkor be kell adatnom az oltást és csak úgy mehetek gyakorlatra? :S Beiratkozáskor alá kellett írni hogy nincs fertőző májbetegségem... na de mindegy ha muszáj az oltás, akkor muszáj! Azt esetleg nem tudod hogy csecsemő és gyerekápoló szakon mi kell még?!

2011. aug. 16. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is annak tanultam. :) Amiket felsoroltam a gyakorlatig azok kellenek, majd kell még széklettenyésztés és lues vizsgálat, bár ezt az utolsót nekem nem kérték. De ezek nem most, majd. A hepa oltás kötelező már 14-15 éves korban, tehát ha ez neked még középiskola akkor ott meg fogod kapni, ha okj-s akkor be kell adatni. 3 fázisos, de ezt is ellmondják. :)
2011. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*elmondják :)
2011. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
okj-s :) és köszi szépen!
2011. aug. 17. 20:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Tehát kell tüdőszűrésről lelet -
2014. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!