Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mik az elvárások egy alap...

Mik az elvárások egy alap gimiben?

Figyelt kérdés
Most megyek gimnáziumba és úgy érzem h semmit sem tudok 3-4-es volt az átlagom de pl töriből és föciből semmit nem tudopk egyszerűen nem bírom megjegyezne se az évszámokat se semmit töriből 1 évszámot se tudok egy elég gyenge iskolába jártam kis falusi és hát nem volt nagy a színvonal segítenétok h naggyából hol tudnám megtalálni az alapismereteket? a legfontosabb a tröi föci irodalom segítsetek pls:'(
2011. aug. 17. 12:19
 1/7 anonim válasza:

Ilyen típus vagy, ezen nem igazán lehet segíteni. Tanulj minnél többet, és úgy tágul a befogadó képességed is, talán akkor jobban megy majd.

Szerintem ha egy falusi iskolába 3-4-es átlaggal rendelkedztél, akkor nem gimibe kellett volna menned, sokkal inkább szakközépbe. De ha úgy lesz, hogy annyira nem bírod a tempót, akkor szerintem sulit kell majd váltanod.

2011. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elég lett volna a szakközép azt tudom én isde a közelbe csak ilyem lepukkant sulik vannak ahova a ... járnak és oda nem szerettem volna menni :/
2011. aug. 17. 12:31
 3/7 anonim ***** válasza:
A törit az elejéről kezditek, azt teljesen újra fogod tanulni, persze még részletesebben kell majd tudni. Töriből én se vagyok túl jó, de kezdek rájönni a töri tanulás technikájára:D Órán nagyon oda kell figyelni, mert már ott rengeteg mindent jegyezhetsz meg, otthon többször, részenként olvasd el a leckét, szedd ki belőle a lényeget, húzd alá a kulcsszavakat, nézd közben a képeket a könyvben, olvasgasd a forrásokat, ezekből rengeteg mindent megérthet az ember. A törire időt kell szánni, de ha minden egyes leckét így alaposan átrágsz és nem maradsz le egy leckével se(mert az később szinte lehetetlen bepótolni), akkor nem lesznek gondjaid a témazárókkal.
2011. aug. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és részletes választ :)
2011. aug. 17. 12:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy ha már oda felvettek, akkor szerintem olyan nagy gondok nem lesznek. Én azt hittem, hogy majd tök hülye leszek és csomó hiányosságom lesz, de elég jól megállom a helyem, akkora idióták vannak az én osztályomba.. ( pedig elég jó nevű gimi). Rájöttem, hogy ez csakis az ember szorgalmán múlik.
2011. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
engem már felvettek pedig csak 50 pontos lett a központim :S de külön nem kértek felvételit (még jóhetnek tanácsok ;))
2011. aug. 17. 12:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég kicsi a szórás a gimikben, akik elkezdik általában be is fejezik érettségivel. :)
2011. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!