Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Otthagyom a főiskolát (levelez...

Otthagyom a főiskolát (levelező), viszont anyagi tartozásom van (nem teljesített kreditek, TO által beírt index). Milyen következményei lehetnek, ha nem fizetem be a díjat? Nem kívánom sem ezt, sem másik főiskolát/egyetemet folytatni. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
feljelentést vonhat maga után, behajtják azt ne aggódj
2011. aug. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Feljelentenek. Büntetés nélkül nem úszhatod meg, ha nem fizeted be.
2011. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak bizonyos összeg fölött éri meg az egyetemnek behajtani, sokszor nem bajlódnak vele. (kb. úgy 50000 Ft alatt szerintem biztonságban van az ember, de lehet hogy csak nálunk)
2011. aug. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem jelentenek fel, nem lesz belőle büntetőügy.

Viszont jogi úton behajtatják és még az illetékeket, esetleges kamatokat is te fizetheted.


Hogy 50e ft alatt nem foglalkoznak vele? Na ezt nem hiszem.

Szerintem még 5e ft-t is behajtatnak.


Amúgy meg szerintem a nem teljesített kreditek meg amiket írtál nem nagy összeg vagy igen?

2012. szept. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!