Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 okj egyszerre és ingyen,...

2 okj egyszerre és ingyen, lehetséges ez o. O?

Figyelt kérdés

Elég sok gondot okoztam már anyámnak, arra gondoltam egyszer az életbe talán büszke lehetne rám, legalább egy kicsit.


Ugye azzal mindenki tisztában van, hogy csak az első okj képzés ingyenes, ha a másodikat csinálod akkor fizetős, de mi van abban az esetben ha egyszerre viszed mind a kettőt?


Egyiken nappalin járnék be, másikon pedig az estin. Bár még nem tudom hogy egyeztetném össze, hogy még tanulásra is jusson idő, + esetleg egy kis kikapcsolódásra, de ez már csak részletkérdés. Arra lennék kíváncsi hogy ez lehetséges nem?


Tehát mind a két helyen ingyen tanulok, így a végén megspórolok több mint 300 ezer ft-t hiszen a egy időben csináltam a kettőt, mindkettő az első, így ingyen tanulhattam mind a két suliba


2011. aug. 17. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen sajnos nincs.

Pont ma olvastam egy honlapon.


Nappalin csinálod ingyen.

Estin pedig fizetősön...

Max. így lehet 2-t egyszerre vinni.


Szerintem 1 OKJ-ra is nagyon büszke lesz anyukád, hogy magad döntötted el és megcsinálod! :)

2012. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az nem megy, csak a nappali van ingyen
2016. ápr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyikre akarsz menni?
2016. ápr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!