Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik most mennek középiskolába...

Akik most mennek középiskolába, ti mikor kezdtetek el nyáron tanulni a középiskolára? Már elkezdtetek rá?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Miért kellene tanulni előre? Azt sem tudod, hogy mit fognak követelni, kérdezni. Mi alapján és mire készülnél?

Olyan ez, mintha amikor engem felvettek gyógyszerészetire, 12. utáni nyáron elkezdtem volna bemagolni a Gyógyszertechnológia című tankönyvet. Fogalmam sem lett volna róla, hogy mit olvasok, hasztalan próbáltam volna megjegyezni.

2011. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
85%
Soha nem tanultam nyáron, majd ha elkezdődött a suli és tudtam miből írunk dogát akkor kezdtem neki. nekem a nyár az szabadság volt és nem tanulás. Mellesleg jó tanuló voltam, ettől függetlenül.
2011. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem tanultam középiskolába, az első hónap úgyis összeszokás nincs is komoly dolgozat.

lécci zöld kéz

2011. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Ugyan én nem most megyek, de nem tanultam és senkit se ismerek aki készült volna.
2011. aug. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én most megyek, és mivel még nem tudom milyen tárgyaim lesznek, na meg ,nincs is még miből tanulni, ezért 26.-án tankönyv vásár után próbálok folyamatosan suli kezdésig tanulni belőlük.
2011. aug. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fölösleges előtte tanulni, ha már ott vagy úgyis adnak nyári hf-et a szemét dögök. Mint nekem 900 szót franciából, hogy ott rohadjanak meg...:@
2011. aug. 24. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem látom értelmét. Elég lesz akkor, amikor elkezdődött, úgy sem leszel előrébb, ha előbb elkezded.
2011. aug. 24. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szükséges előre tanulni, de ha szeretnél, mert kedved van, akkor szerintem az általános sulis anyagot nézd át. Az sosem árt, és úgyis arra kell építeni majd.
2011. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!