Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A képlet a következő: Hogy ha...

A képlet a következő: Hogy ha én már leérettségiztem és nincs tanulói jogviszonyom és szeretnék gazdaság ismeretekből egy emelt érettségit tenni mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Kell arról papír hogy tanultam vagy elég ha jelentkezek?
2011. aug. 20. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
hogyha a bizonyítványodban van, hogy tanultad 2 évig, akkor semmi akadálya, ha nincs, akkor osztályozó vizsgát kell tenned 2 évanyagából, és utána
2011. aug. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
igen, jól írja az előttem szóló, és pénzbe kerül egyébként!
2011. aug. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A két év anyagát lehet egyszerre tenni vagy külön kell?:D
2011. aug. 20. 00:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs ez a 2 éves akármi...Lehet régen volt, most már nincs. Idézem :

"Választható vizsgatárgyak

Az érettségi vizsga vizsgaszabályzatáról szóló 100/1997. (VI. 13.) Korm. rendelet 12. § (5) bekezdése

alapján az érettségi bizonyítvány megszerzését követıen bármelyik vizsgatárgyból bármelyik

vizsgaidıszakban lehet érettségi vizsgát tenni, függetlenül attól, hogy az adott vizsgatárgyból milyen

szintő és milyen eredménnyel rendelkezik a vizsgázó. (Akár olyan vizsgatárgyból is tehet érettségi

vizsgát az érettségi bizonyítvánnyal rendelkezı vizsgázó, amelyet középiskolai tanulmányai során

egyáltalán nem tanult.) Nem minden vizsgatárgyból lehet emelt szinten vizsgát tenni. Az aktuális

vizsgaidıszakban emelt szinten választható érettségi vizsgatárgyak listája megtalálható az OH honlapján."



Kérdező, böngészd ezt az oldalt:) [link]

2011. aug. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!