Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek 11. évfolyam pótvizsga!...

Matek 11. évfolyam pótvizsga! Tényleg 20%ot kell elérni?

Figyelt kérdés
Úgy halottam,hogyha 20% alatt sikerül akkor lehet menni szóbelizni, viszont 20 felett 2-es.
2011. aug. 20. 15:11
 1/10 anonim válasza:
7%
Nyugodtan bukj meg, mindenki jól jár. Az osztályod megszabadul egy idiótától, te meg talán megtanulhatod hogy 1+1 = 2.
2011. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

Az érettségi is így épül fel, ha nincs meg a matek 20%, akkor szóbelizni is kell belőle, 20% fölött kettes, és minden jegy 20 százalékonként nő.

De a kérdés úgy hangzik, mintha te a minimumra törekednél. Egyetemre/fősulira valószínűleg már nem fogsz járni.

2011. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

lehet,hogy csak matekból gyenge és nem tud többre teljesíteni.

nem kell rögtön leszólni,nem lehet mindenből zseninek lenni.

amúgy meg igen 20% a minimum.

2011. aug. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyat, aki gimiben kétszer ismételt évet matek miatt...és most az EKF-GTK-ra jár:O:O
2011. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Met a gtk-btk páros olyan komoly, igen.
2011. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ÁJK-ra is felveszik a bukott matekost, ha humánból jó. És egyetemen ki sem fog derülni, hogy sík hülye volt a matekhoz...
2011. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na meg EKF...


Egyébként igen, mikor pótvizsgázol?

2011. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
most szerdan
2011. aug. 22. 03:47
 9/10 anonim válasza:
Mesélj, hogy milyen faladotok voltak nálatok ott, mert sajnos én is 11.-es matek tanyagból pótvizsgázni fogok! :((
2012. aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sajnos nekem is pótvizsgáznom kell, és nem egészen úgy megy ez ahogy a sok okos gondolja. Nekem a tanárom szimplán azért buktatott meg, mert pofára osztályoz. Nem álltam jól, de megengedte, hogy írjak javítót, segített, majd amikor felálltam 2 óra múlva nem mondott semmit arról, hogy megbuknék. Mástól tudtam meg, amikor kiosztották a bizonyítványokat.... Volt olyan, akinek meg se engedte, hogy javítson, mert tuti bukás, nekem meg megengedte, tanultam, és kib*szott velem, pedig nem null tudással ültem le. 20%-ot a kisujjadból kilehet rázni szerintem, bár én is nagyon izgulok magam miatt. Ráadásul idén kétszer váltottam sulit, emiatt volt hogy anyagokat egyáltalán nem tanultam, tanárra nincs pénzem, sőt a körülményeim se igazán olyanok, hogy nyugodtan letudjak ülni tanulni. Na mindegy, remélem boldog, hogy megbuktatott. Erről ennyit.
2012. aug. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!