Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy mindenki máshol...

Tudom, hogy mindenki máshol tanul! De nálatok hogyan zajlott az egyetemi, főiskolai beiratkozás?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 17:41
 1/5 ausonia ***** válasza:
bemész, a tanulmányi előadód elmondja mit kell bemutatnod és mit kell kitöltened.lehet, hogy egy felsőbb éves is lesz veletek, és ő még több dolgot el tud mondani a képzésről.beiratkozás után lehet tantárgyakat felvenni.
2011. aug. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hm, egyesével kell bemenni a TO-ra, vagy párhuzamosan zajlik a beiratkozás?
2011. aug. 21. 18:18
 3/5 ausonia ***** válasza:
gondolom ez is iskolától függ, de egyesével biztos nem,túl sokáig tartana.nálunk pl. úgy van, hogy az ugyanazon a szakon tanulók, illetve mivel egyre kevesebb hallgató van mindenhol,a hasonló szakon, illetve az ugyanazon tanulmányi előadóhoz tartozó szakokon egyszerre megy. én pl. tavaly egyszerre iratkoztattam anglisztikásokat, germanisztikásokat, szabad bölcsészeket és ének-zene szakosokat, mert mindegyik szak ugyanahhoz a TO-shoz tartozik az intézményben.
2011. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Beülünk az egyetem legnagyobb termébe, kitöltetnek velünk egy papírt, amjd odaadja mindenki a tanulmányi előadójának.
2011. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki bement egy jó nagy terembe. A TO-s elmondta a dolgokat, kiosztották az indexet, elmondták mit hova írjunk bele, összeszedték a biziket meg nyelvvizsgákat..
2011. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!