Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miket szoktak kérdezni szóbeli...

Miket szoktak kérdezni szóbeli felvételin?

Figyelt kérdés
Középsulis/gimis felvételire gondolok. Most megyek nyolcadikba és fel akarok készülni a "legrosszabbra" is.:D
2011. aug. 22. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
milyen tantárgyból?
2011. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jézusom, már tantárgyakból is kérdeznek? Nehogy már...

Eddig úgy tudtam, ez a rész az írásbelivel le van tudva.

2011. aug. 22. 14:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát attól függ, hogy hová mész. én angolra mentem anno, így szóbelin angolt kérdeztek.
2011. aug. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ilyen alapon közgazdaságin meg matekot kérdeznek, vagy mi?:D
2011. aug. 22. 14:37
 5/8 anonim ***** válasza:
közgén a matek írásbeli számít
2011. aug. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ja, ezt eddig is tudtam. Az remélhetőleg menni is fog (nem vagyok szar matekos, de ha valami feszélyez, rendesen el tudom cseszni).

Na, de mire számítsak szóbelin? Mert mások elmondása alapján a kiszemelt suliban lesz olyan.

2011. aug. 22. 15:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én első évben szinte csak angolt tanultam, így a szóbeli felvételin angolul kellett magamról beszélnem(magamról, családomról, hobbi stb..), ezen kívül szerveznem kellett egy balatoni kirándulást turistáknak(ez elég nehéz volt,de mivel idegenforgalmi suli , gondolom azért kérdezték). Meg kaptam egy szöveget, körül volt írva valami, és ki kellett találni, hogy mi az...ennyi.
2011. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az iskola előre tájékoztatni fog a honlapján vagy valamilyen tájékoztatóban arról, hogy mik az elvárásaik a szóbeli felvételin. Én kémia-biológia tagozatra jelentkeztem anno, az iskola honlapján szépen fent volt minden témakör kémiából is, biológiából is. Ne aggódj! Ha azt látod: "szóbeli elbeszélgetés", akkor csak a személyiségedre kíváncsiak.
2011. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!