Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Általános iskola 3. osztályába...

Általános iskola 3. osztályában milyen fajta, méretű, "csíkozású" füzetek kellenek?

Figyelt kérdés
Rokonokat szeretném meglepni (így nem kérdezhetem tőlük), hogy a lányuknak megveszek mindent. Tolltartó, ceruza, stb. nem gond, mert tudom, miért van nagyon oda a leányzó, de a füzetek terén fogalmam sincs. És ha jól tudom ilyen kis korban nem olyan füzeteket visznek amilyet akarnak, hanem van valami előírás féle.
2011. aug. 23. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
igen olyan füzet kell aminek két csík között nagyobb a távolság. ez úgy tudod megnézni, hogy összehasonlítasz 2 különböző csíkozású füzetet.
2011. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Húha! Nem tudom a választ a kérdésedre, régen volt a gyerek 3.-os, hát még én! :) De a csíkosból is több féle van. Első osztályos, második osztályos, harmadik osztályos...stb. szerintem a legegyszerűbb ha bemész a legközelebbi papírírószerbe és megkérdezed.
2011. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!

én még emlékszek :)

ugye van a rendes vonalas füzet és a 3.-osnál,ahogy írták,szélesebbek a vonalak.

2011. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
12-32 a harmadikos füzetek száma. Látni fogod, vagy a füzet elején, vagy a hátulján.
2011. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. aug. 23. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!