Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó így az órarende...

Szerintetek jó így az órarendem? (Csak erős idegzetűeknek! )

Figyelt kérdés

Unalmas kérdés, tudom, de azért kíváncsi vagyok.


Debreceni Egyetem, kémia szak, elsőéves leszek. Ma rakták fel az órarendet, de gondolom nem muszáj úgy felvenni az órákat, lehetetlen lenne, 100 fős a szak, és a gyakorlatok pl. csak 28 fősre vannak meghirdetve.


Megcsináltam, hogy hogy lenne jó, hogy ne kelljen mindig korán kelni, de azért húzósra sikerült pár helyen...


Ti kibékülnétek egy ilyen órarenddel? Mit változtatnátok rajta?


[link]


Ebből szinte mind kötelező tárgy, kivéve az A Kémia pénteken. Illetve ez, és a matek még nincs is meghirdetve... Meg lesznek? :D (Összesen 26 kredit, ha az A Kémia tárgyat nem veszem, akkor 23 Kevés?)


2011. aug. 23. 14:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És nyilván a pirossal kiemelt részeket venném fel
2011. aug. 23. 14:09
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

első félévben a Tanulmányi Osztály veszi fel a tárgyakat, neked nem kell, szóval neked szeptembertől ez lesz az órarended...majd másodk félévben variálhatsz...

amúgy szerintem ez nem horror...de mindegy...láttam már rosszabbat is

2011. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

ez durva


dehát ez egy ilyen szak


sok sikert:D

2011. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez biztos? Mostani másodéves kémiástól kérdeztem, ő azt mondta, hogy saját maguknak kellett a legelsőt is...
2011. aug. 23. 14:18
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm :)
2011. aug. 23. 14:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég jó órarend, nem tudom, miért írtad, hogy erős idegzetűeknek. Én is ilyen típus voltam, hogy délelőtt eszembe nem jutott volna egyetemre menni kivéve, ha nagyon muszáj volt. Gyakorlataid sincsenek egymás hegyén hátán, előadáson meg tudsz pihenni. Szerintem frankó, bár a 23-26 kreditért csak ilyen lazát lehet összeállítani. Én 40+ kredites féléveket csináltam, persze nem első évben, amikor még csak kóstolgattam az egyetemet. Kezdésnek, belerázódásnak tökéletes.
2011. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az erős idegzetűeknek rész azért van, mert nem akarom, hogy írjon valaki olyat, hogy miért nem tudom eldönteni magamnak...


Sajna több tárgyat nem is tudnék nagyon felvenni, mert kell hozzájuk az általános kémia... Köszönöm a válaszokat, mennek a zöld kezek, aki szeretne, még írjon! :)

2011. aug. 23. 14:33
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Ebben nincs semmi szörnyű. A hétfő húzós, de ennyi... Utána alhatsz egész délelőtt. Viszont én tuti nem így venném fel. Jobban szeretem délelőtt lerendezni a dolgokat, hogy a du.-este szabad legyen. Mert így csak az van, hogy alszok délig, aztán du. suli, szóval elbaszom az egész napot.

Mondjuk nálunk nem igen lehet válogatni. De. mindig előadások vannak, du. meg gyakok, és nem tudunk variálni,mert csoportokban vagyunk:D

2011. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

14:46oshoz hasonlóan én is inkább megyek 8ra és letudom

minthogy estig suliban legyek


de te tudod ha te így jobban szereted

akkor ez egy tökéletes órarend

2011. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jó ez. én is elsős kémiás leszek.
2011. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!