Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen munkák vannak, amire a...

Milyen munkák vannak, amire a jövőben, vagy akár már most is sok jelentkező kéne, de nincs? (Lánynak)

Figyelt kérdés
Főképp biosz, és matekkal szeretnék tovább tanulni, de nem tudom hova, meg aztán nem akarok olyannak kitanulni, amiből már sok van, aztán ülhetek otthon, és nézhetem a diplomám, mert nem kellek sehova. Azt hallottam, hogy informatikásokra nagyon nagy szükség van, így fel is vettem plusz tantárgyként, hátha még megtetszik.
2011. aug. 23. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha édekel a biológia, az alábbi szakokat érdemes elvégezni. Mindkettőnél biológia a felvételi tárgy.


Nagyon keresettek a védőnők (egészségügyi gondozás és prevenció - védőnő szakirány). Rengeteg helyen üresen van a védőnői praxis az országban, vagy két, három körzetet visz egy védőnő, mert nincs másik.


Ezen kívül keresettek még a gyógytornászok (ápolás és betegellátás - gyógytornász szakirány).


Ha a matekot és a bioszt is kamatoztatni szeretnéd, akkor menj biomérnök szakra.

2011. aug. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, hogy a védőnők nem igazán keresnek jól, még így se, hogy kevés van belőlük. Talán épp ezért van belőlük kevés. A biomérnőkhöz nem kell azért kémia is?
2011. aug. 24. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy a vedonok nem keresnek jol, az nem kifejezes. az egyik ismerosom inkabb elment titkarnonek, mert annyira nem jott ki a penzbol. Mindenhova utazgatnia kellett egesz nap, es ha jol tudom, meg berletet se teritettek neki.
2011. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A biomernok kiralyul hangzik, de egyet se ismerek, aki mernokkent dolgozna... nyilvan, nagyon keves az esely biologiaval a kemia es fizika nelkul.


ANTSZ... ilyesmi?

2011. szept. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!