Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy van angolul? (kérdésed...

Hogy van angolul? (kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés

nem tudom mit mondjak még. xxd Szerintem nem fogsz megismerni abból hogy írok pár dolgot magamról (pl név stb) Ha akarsz beszélgetni írj. Megpróbálok visszaírni. ( mert nem mindig tudok. )

Nem fogok visszaírni ha azt mondod hogy " szia hogy vagy.." és hogy " szexi vagy" meg ilyenek. akkor nem fogok visszaírni. Ja és ne jelölj be mielőtt nem beszélünk. (max akkor jelölök vissza ha szimpatikusnak tűnsz)

Légy a korosztályom!!

Na mit is mondhatnék még??

A Skype-ot használom szval msn-t ne kérdezz.

Kb ennyi. kösz hogy itt voltál.

Ha akarsz valamit írj.


2011. aug. 26. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
ha nem tudsz angolul minek akarsz angol levelezőpartnert?! és ha irni se tudsz angolul, akkor minek akarsz vele skypolni? meg mukkanni se fogsz tudni....
2011. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden választ lefordíttat itt valakivel. :DD
2011. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Előbb magyarul tanulj meg, légy szíves. -.-"
2011. aug. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 reptoid tudós 2 ***** válasza:

I do not know what to say yet. xxd do not think you'll learn from some things that I write about myself (eg, name, etc.) If you want to talk write. I try to write back. (Because they do not always know.)

I'm not going to write back if you say "hello how are you .." and that "sexy" stuff. I will not be reversed. Oh, and do not Check before you speak. (not assigned back up if you seem sympathetic)

Be the ages!

So what can I say?

I use Skype, msn szval Do not ask.

About all that. thank you for being here.

If you want to write something.

2011. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a webfordítóba ő is be tudta volna másolni. :DD
2011. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első avgyok, de ne hari, utolsó az angol tudásod nem a legjobb :'D
2011. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

"I use Skype, msn szval Do not ask. "


"szval" <- ez mióta angol? :D

2011. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 reptoid tudós 2 ***** válasza:

Bemásoltam google translate-be. Ha a kérdésfeltevő tudna helyesen írni, akkor le tudta volna fordítani.


Ő is bemásolhatta volna, igazad van, de én megtettem helyette, mert g*cirendes vagyok! :D

Jöhetnek a zöld kezek :D

2011. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
csak leakarom ellenorizni ti marhak.. -.-" ha nem tudsz normalisat irni akkor minek irsz... amugy sietve kellett leirnom azert kellett roviditenem.. csak hogy tudjatok sok amerikaival beszelek akik megertenek es vannak akik nem tudjak hogy nem az anyanyelvem... tiszta gaaazok vagytok.. -__-
2011. aug. 26. 20:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor írd le a fordításod és kijavítjuk a hibáidat.
2011. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!