Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet olyat, hogy a családi...

Lehet olyat, hogy a családi pótlék ne anyum számlájára hanem az én bankszámlaszámomra utalják? Ezt hol lehet elintézni/kérvényezni?

Figyelt kérdés
Elmúltam 18 de tovább tanulok OKJ-s képzésben, így továbbra is jár nekem.
2011. aug. 26. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, na ez igazán egyszerű, a családi pótlékot a MAgyar Államkincstár utalja, így irsz neki egy levelet, hogy szeretnéd hogyha az XY névre, és címre érkező családi pótlékot ezentúl a következő bankszámlára utalják:XXX


és aláírod ennyi,

2011. aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk is így van. Írsz egy levelet a MÁK-nak, hogy kéred, hogy oda utalják a CSP-t, meg persze a banki megbízást is csatolod Nekünk adtak egyet számlanyitásnál, azt lefénymásolod, kitöltöd...


Köv. hónaptól oda megy a CSP.


De felhívhatod őket, hogy mi kell pontosan :D

2011. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!