Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi vizsga, de milyen...

Egyetemi vizsga, de milyen ruhában?

Figyelt kérdés
Az oké, hogy kosztüm, de mennyire kötött? Vagy egyáltalán mit lehet még?
2011. aug. 29. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ELTE BTK-s vagyok.


Nálunk írásbeli vizsgára egyáltalán nem öltözik ki senki (na jó, talán 100-ból egy ember), sima utcai ruha, póló, farmer, akármi. Mintha csak rendesen suliba mennél.


Szóbelin azért kicsit csinosabban jelenik meg a többség. Van aki kosztümöt vesz fel, sokan a farmerhez húznak fel egy szebb blúzt, de itt is előfordul hogy valaki egyáltalán nem öltözik ki.


Tanárok nem szólnak bele, még egyiktől sem hallottam hogy belekötött volna bárkinek az öltözetébe. Én írásbelire soha nem öltözim ki, szóbelire sötétebb farmert húzok és egy világos, elegánsabb blúzt.


De ahhoz hogy lehessen válaszolni a kérdésedre, tudni kéne hova fogsz járni, mert minden suliban más. Tényleg van olyan hely,ahol minden vizsgára ki kell öltözni.

2011. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

BME-VBK


Én szóbelire kosztüm, fehér felső (blúz vagy póló) fekete magassarkú, frissen mosott haj, szolid ékszerek, ohne smink.

Szóbelire kicsit normálisabb utcai ruha.


HA szóbelizel sem minden tanár várja el h kiöltözz, de általában pozitív benyomást jelent.

2011. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

DE-ÁJK


írásbelire nálunk sem kell kiöltözni, szóbelire igen. a farmeres vizsgázás nálunk nem divat. van aki kosztümben van, én fekete nadrág-fehér blúz párosban voltam. jah,és lehetőleg nem piros körmök..szolid smink (elvégre látszódjon már rajtad,hogy reggeltől estig magoltad az anyagot:D)

2011. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nálunk szóbelire se kell kiöltözni. teljesen utcai ruhában is lehet vizsgázni.
2011. aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, melyik egyetem?:)
2011. aug. 29. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!