Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen testnevelési lehetősége...

Milyen testnevelési lehetőségek vannak a Debreceni Egyetemen?

Figyelt kérdés

2félévet kell ugye teljesíteni. Most leszek elsős, annyira nem szeretem a tesit. Ha jól tudom, nem olyan a tesióra, mint gimiben. Mikor, hol kell a tesit felvenni? a sport.unideb.hu-n semmi értelmeset nem találok, vagy csak nem kerestem elég jól?


Kérlek, segítsetek! :)


18/F


2011. aug. 29. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem kell 1. félévben.
2011. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A DE-n a tesit általában a második szorgalmi héten szokták meghirdetni.

A Neptunon kell majd felvenni. De erről majd úgyis minden elsős fog levelet kapni, hogy mikortól és hogyan lehet felvenni.

Én azt ajánlom neked, hogy nyugodjan vegyél már most fel tesit az első félévben.

Min. 10 alkalommal kell elmenni, mert csak így kapsz aláírást érte.

Illetve nagyonfontos, hogy a ha az első tesiórára nem mész el, akkor a tanár töröl az óráról, illetve a Neptunból is.

Általában a törölt helyekre majd megint lehet jelentkezni.

Amúgy lehet úszni, vívni, lovagolni, teniszezni, focizni, kosarazni. Lesznek ingyenes, illetve fizetős helyek.

Pl. én vívni voltam, ami akkor 2500 Ft volt havonta. Ez 2008-ban volt. Utána meg úszni, ami ingyenes volt.

A vívás az nem volt olyan rossz. Az úszás az egy kicsit rázósabb volt, de túléltem.

2011. aug. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Úszni nem tudok, labdajátékok... az a baj, hogy nem szeretek rohangálni, ezekben meg kell... illetve talált már el annyiszor labda, hogy inkább kihagyom őket... teniszezni soha nem teniszeztem, vívni se vívtam soha :D


Majd még meglátom :D


Köszönöm, mennek a zöld kezek

2011. aug. 29. 22:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Azelőtt én se vívtam sose.
2011. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!