Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jár-e támogatás? 19 éves...

Jár-e támogatás? 19 éves vagyok, és született egy kisbabám.1 évem lett volna a suliból. Most 1 évet halasztottam. újra jelentkeztem. Magántanulóként folytatom.

Figyelt kérdés

A családi pótlék, és az árvasági ellátás kérvényezhető-e, illetve milyen egyéb támogatások járnak?

Félre ne értsetek, nem haszonleső vagyok, csak egyedülálló anyaként egy kicsit nehéz az életem, és ki szeretném használni a lehetőségeimet!


2011. aug. 29. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
19évesen minek csinálsz gyereket?Te tartod el?
2011. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kíváncsi az ilyen hozzászólásokhoz...nem ez volt a kérdés tárgya, úgyhogy ehhez semmi közöd..
2011. aug. 29. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Milyen iskoláról van szó?

Középsuli, egyetem, főiskola?

2011. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Középsuli, abból az utolsó évem.
2011. aug. 30. 08:22
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

GYES-t gondolom kapsz, illetve családi pótlékot. Hogyha még nem, ezeket a MÁK-nál tudod igényelni.


Úgy tudom, a középiskolai rendszerben nem jár szociális támogatás, VISZONT az önkormányzaton érdemes lenne érdeklődnöd. Nem tudom, merre laksz, nálunk pl. a XXII. kerületben van úgynevezett kelengyetámogatást. A XI. kerben az egyszeri anyaságin kívül van további anyasági támogatás.


Nálunk az egyetemen a HÖK-ön keresztül lehet igényelni magától az iskolától is támogatást, ilyen alapon kérdezd meg a DÖK-ben (az iskolátokban), hogy te jogosult vagy-e valamire.


Remélem tudtam segíteni :)

2011. aug. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudtál, nagyonis sokat, köszönöm szépen a segítségedet :D
2011. aug. 31. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!