Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemeken étkezésre van...

Egyetemeken étkezésre van valamilyen lehetőség, vagy mindent magának kell biztosítani az embernek?

Figyelt kérdés
pl mint a középiskolai menza.olyasmi van egyetemeken?
2011. aug. 30. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hol...


Nálunk Győrben van a Széchenyi étterem ott be tudsz fizetni előre, de drága és trágya a kaja.

De a környékbeli 6-7 étterem erre van ráállva: 11:00-15:00-ig van menüs étkeztetés. Ilyan 6-700 pénzekért kapsz levest és másodikat. Szerintme jó.

Példa:

[link]

2011. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb egyetem környékén van egy halom kajálda olcsón (pizzázó, kínai, kifőzde), de sok egyetemnek van 'saját' kis étterme, de azok általában elég drágák. Érdemes megkérdezni a felsőbb éveseket, ők általában tudják a jó helyeket, ahol olcsó és finom kaját kapsz.
2011. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miskolc.


Van menza, ami tulajdonképpen egy étteremnek is felfogható, minden nap más menük közül választhatsz, emellett persze lehetőséged van mást is enned. Nem annyira drága és kajautalványt is elfogadnak.


Az egyetemi épületekben van büfé, ahol tudsz szendvicseket, hamburgert, hot-dogot, gyrost rendelni, de akár gulyáslevest és lencse főzelékéket, makarónit, zöldséglevest, rántott sajtot, sültkrumplit is. Szóval a gyors kaják mellett tudsz itt is venni normális meleg kajákat. Az árak sem vészesek.


Tudsz pizzát is rendelni, az egyetemnek van saját pizzériája a Rockyban, mondjuk nem tudom mikor nyit :D. De rendeltünk már onnan, az árak jók, 5 feltétet kérhetsz rá, és gyorsan kiszállítják, még akkor is, ha az egyetem legeldugottabb helyéről rendeled (révén egyetemisták a futárok :D).


Felszállsz a buszra, és alig pár perc buszozás után leszállhatsz a McDonald's-nál. Vagy 17 percnyi buszozás után már lent is vagy a belvárosban, onnan oda mész kajálni, ahová csak akarsz. :D.


De sokan visznek maguknak kaját, szendvicseket, emiatt ne aggódj, csak néha az ember változatosságra vágyik és megkívánja mondjuk a rántott sajtot :D.

2011. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
menza van. a kaja színvonala kb olyan lesz mint a középsulis (szar), az ára viszont, mint egy étterem (baromi drága). szóval sok jóra ne számíts. szerintem vidd otthonról, vagy tanulj meg főzni.
2011. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!