Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kiiratkoznál az egyetemről...

Kiiratkoznál az egyetemről abban az esetben is, ha nem tudnád még, hogy mivel szeretnél foglalkozni vagy mi érdekel igazán, viszont a mostani szakodat rühelled, és ennek megfelelően gyalázatosan is megy?

Figyelt kérdés
Én ebben a helyzetben vagyok, és teljesen tanácstalan.
2011. aug. 30. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha másért nem, megmondom, hogy legalább addig járnak a diákjogaid, nem kell fizetned tb-t, a bérleted, vonatjegyed diákkedvezménnyel veheted, könnyebben kapsz munkát diákszövetkezeteknél.

Én a helyedben elkezdeném újra az évet, nem nagyon járnék be, helyette inkább próbálnék dolgozni és fél év alatt tényleg kitalálnám hova megyek, mert utána úgy is kivágnának így... Utána pedig maradt pár hónapod, hogy felkészülj hogy újratedd az érettségit ha szükséges a kinézett szakodhoz.

2011. aug. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, mert így csak az államilag támogatott féléveid cseszed el. Ha véletlen ki is találod, hogy mit akarsz, nem tudod majd elvégezni államin...
2011. aug. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. aug. 31. 06:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!