Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Beiratkozás, most hogy van ez?

Beiratkozás, most hogy van ez?

Figyelt kérdés

maradok technikusin 2évre még a jelenlegi sulimban és már beadtam a lapot fel is vettek (sajna nem arra a szakra de még átvehetnek ha kiesik vki) és ezt írta emailben az igazgatóh.: A beiratkozás 2011. szeptember 01-jén lesz. Ezen a napon 3 osztályfőnöki óra lesz, utána intézhetik a hivatalos ügyeket. (igazolások kiállítása, családi pótlék, diákigazolvány, tankönyvek)


most akkor még1x be ell iratkozni vagy ezek hogy vannak?


2011. aug. 31. 17:00
 1/2 A kérdező kommentje:
a másik kérdésem az lenne hogy holnap megyek beiratkozni(lesz 3 ofőm azután megyek be) és ha nem iratkozik be vki mechára akkor én átiratkozhatok oda egyből?(mert azt kértem hogyha lesz hely mechán akkor tegyenek át)...tehát ott közvetelnül lehet?
2011. aug. 31. 17:14
 2/2 anonim ***** válasza:
ahova felvettek mindenképp be kell iratkoznod és utána kérheted, hogy vegyenek át.
2011. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!