Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » X szakról felvehetem Y szak...

X szakról felvehetem Y szak előfeltételeis tárgyait?

Figyelt kérdés
Egyszerre vagyok spanyol és portugál szakos, viszont egyelőre nincsen alapvizsgám egyik szakon sem. (az alapvizsga előfeltétele az összes első évnél későbbre előírt tárgynak) Passziváltam magam portugálon, spanyolon pedig jobb híján portugálos órákat veszek fel. Előfeltételesek, de simán engedi felvenni. Ezek szerint portugálról pedig felvehetném a spanyolos órákat? Utána pedig ezeket át lehet számíttatni, igaz? Ezt így tényleg meg lehet csinálni? Menjek a TO-ra, aktiváljam magam mégis, és végezzem a spanyolos óráimat ott?
2011. szept. 2. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Sok mindent enged az ETR, ez amiatt van, hogy az előfeltételeket sok szakon még mindig nem vitték fel, vagy nem teljesen. Amit én tudok, hogy a TO látja, hogy neked megvannak-e az előfeltételeid, és például jogász szakon simán törlik az ilyen felvételeket, akár mondjuk a szorgalmi időszak 3. hetében.
2011. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!