Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezért feljelenthet? Mit tehet?

Ezért feljelenthet? Mit tehet?

Figyelt kérdés
Ma iskola után, egyik barátom elhozott motorral bukósisak nélkül haza, sietnem kellett haza, mert jöttek hozzánk és nem volt itthon senki. Fontos volt. A lényeg, hogy egy 500métert kb hozott robogóval bukósisak nélkül. Egyenes úton. Megálltunk, leszálltam elköszöntem bejöttem. Az egyik tanár, kocsival megállt és dudált, hogy menjünk oda de én bejöttem mivel sürgetett az idő, szerintem haverom is elment. Ezért mit tehet a tanár ?!
2011. szept. 2. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
he????????? az udvariatlanság mióta feljelentési alap????????
2011. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
dehogy jelenthet! Ne légy paranoiás! Max feleltet holnap és nem a legjobb pozícióból indulsz.
2011. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit tehetne? Semmit! Emiatt ne aggódj.
2011. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tehet. Max leszid. Joggal

Csak rendőr jelenthet fel ne hülyéskedj már.

Amúgy meg a robogó nem két személyes. Ha van sisakod ha nincsen megbüntet a rendőr. Ha van sisakod akkor sokkal kevesebb a bírság.

2011. szept. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lebasz titeket, mást nem tehet:D
2011. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog ezért feljelenteni nyugi.
2011. szept. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Te jelentheted fel azért mert dudált, csendháborítás ;)
2011. szept. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelenthet fel, az pedig hülyeség, hogy csak rendőr jelenthet fel. Ha lenne hiteles fényképe(dátummal, mindennel) akkor esetleg feljelenthetne, de nem foglalkoznának vele, nem tudná bizonyítani, mivel ti mindketten igazolnátok, hogy külön mentetek haza gyalog.
2011. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem is tanít engem. Tudom hogy nem két személyes, csak egyenes úton jöttünk iskolától hazáig kb 10mp volt:)
2011. szept. 2. 16:39
 10/14 anonim válasza:
100%
Egy fényképpel érdekes lenne a bizonyítás... Egy videóval már inkább.
2011. szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!