Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen foglalkozások keresette...

Milyen foglalkozások keresettek ma? És mi az amihez nem nagyon kellene fizika, max. Inkább matek?

Figyelt kérdés

18 leszek, lány vagyok, és egyszerűen nem tudom kitalálni, hogy mi legyek:S teljesen határozatlan vagyok, és egyre többet stresszelek ezen, mert az osztályból már szinte mindenkinek van valamilyen elképzelése.

a BME-n gondolkoztam, valami formatervező vagy belsőépítészen, de nem tudom, hogy ilyesmikhez kell e fizika, vagy elég e a matek és a rajz.. segítsetek kérlek, hogy egy kicsit határozatlan, de jó tanuló lánynak milyen foglalkozások jöhetnének szóba..


2011. szept. 2. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Kell fizika hozzá, éptészek tanulnak statikát, ha jól tudom, ahhoz pedig fizikai ismeretek kellenek.
2011. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a BME-s építészeti meg műszaki dolgokhoz mind követelmény a fizika érettségi.


ha olyat akarsz amiben van matek, akkor közgázos szakok és az informatika. bár az infóhoz meg kell az info érettségi.

2011. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!