Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagy baj, ha csak 20 kredit...

Nagy baj, ha csak 20 kredit értékben tudtam felvenni tárgyat?

Figyelt kérdés

Az összes kötelező megvan, plusz egy választható. Sajnos sok választható, ami érdekel, ütközik a kötelezőkkel, így azokat nem tudtam felvenni. Második félévben többet vennék fel, most már értem az egészet, és jobban meg tudnám tervezni az órarendem. Szóval az érdekelne, mennyire baj ez? Harminc körül kell átlagban (nálunk 6 félév alatt össz. 180-at), és ez így most kevésnek tűnik.

Előre is köszi a válaszokat.


2011. szept. 2. 19:08
 1/4 reptoid ***** válasza:
100%
Nem nagy gond, csak teljesítsd őket, majd behozod. Egy kis rutinnal a hátad mögött pedig bátran felveszel majd ütköző órákat is.
2011. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem baj. gyakran előfordul, hogy ilyen kiegyensúlyozatlan a kreditek eloszlása.

a lényeg, hogy teljesítsd őket. előfordulhat, hogy a következő félévedben meg több kredited lesz, mint 30. majd kiderül.

és valóban, némi rutinnal akkor is tudsz teljesíteni, ha két órád ütközik (két előadás vagy egy előadás és egy szeminárium).

2011. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Majd meglátjuk, nyilván belejövök ebbe az egészbe, csak egy kis idő kell hozzá.
2011. szept. 2. 19:27
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is 21 volt első félévben. úgy hogy mindent felvettem, ami a mintatantervbe volt (matek szak). második félévbe 25, most kezdem a harmadikat, most 35 van.
2011. szept. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!