Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégisták! Mennyit költötök...

Kollégisták! Mennyit költötök kajára egy hónapban? Miket esztek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Főzelékeket szoktam főzni, elég olcsók, és sokáig elvagyok velük:) De volt olyan időszak, hogy csesztem az egészre, és vettem minden reggel 4 zsemlét és cső:D
2011. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
40.000 ft körül. De akkor nem koplalok hanem azt eszem amit megkívánok.
2011. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Hát így konkrétan még nem számoltam ki, de kb 11-12 ezer körül lehet. De ez elég vegyes, mert van amit vásárolok, és mondjuk tovább használok. Pl zacskós rizsben több van vagy instant burgonyapűré 4 főzésre jó.


Mit eszek? Általában hétfőre vagy még keddre is viszek itthinról, mégis csak az az igazi, és a legolcsóbb: a többieknek úgyis főz Anya, nekem meg a többi napra plusz egy adag nem nagy költség. Koliban szoktam főzni de csak egyszerűbb kajákat: Hasábburgonya+sütős hús, vagy ugyanez krumplipűrével. De pl. carbonara szósszal tészta vagy toretellini. Ugyanígy van amikor pesto szósszal eszem. 1-2 egyszereűbb levest is össze szoktam dobni magamnak. Van amikor palacsintát sütünk, de ez közösségi rpgram csak magadnak nem gazdaságos megkevergetni. Sokszor eszem étteremben, nálunk az egyetem környéki éttermek rá vannak állva az egyetemisták menüs étkeztetésére: 650-ért leves+főétel+desszert és mellé szódavíz jár. Ezzel simán jól lehet lakni, és aránylag olcsó is, és gond sincsen vele.


Reggelire-vacsira általában sima vajas-májkrémes-akármilyenes ( :) ) kenyér, tej, kakaó ilyesmik.

2011. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
89%
mi inkább italra költünk :D
2011. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

heti 3-4 ezret max. de annak a nagyrésze úgyis ital. :-D

minden hétvégén haza járok, így otthonról viszem az ebédet. szerdáig kitart. csütörtökön kajázok valami olcsóbb önkiszolgáló étterembe, péntek reggel meg már húzok is haza. közbe pár szendvics a büféből, esetleg hambi vagy lángos, néha pizza ha van valami akció.

2011. szept. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!