Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kaphatok igazgatói figyelmezte...

Kaphatok igazgatói figyelmeztetést, ha az újaknak (kilencedikeseknek) olyan feladatot találok ki, ami hát. Kicsit kemény?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 23:29
 1/6 HLord válasza:
A gólyáknak? Az a kérdés, hogy mennyire kemény és van-e, aki panaszt tesz. Nálunk volt egy kisebb botrány annó, igazgatóit azt hiszem nem kaptak, de nagyon nagyon enyje-benyje volt.
2011. szept. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha igazán kemény, abból még rendőri feljelentés is lehet.
2011. szept. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Srácot qrvának beöltöztetni, majd úgy végigvonultatni a folyosón.
2011. szept. 3. 23:44
 4/6 HLord válasza:
Ha van egy jófej tanárotok, kérdezzétek meg a véleményét. Ha nem alázásra megy, hanem hogy vicces legyen, akkor belefér szerintem. Nálunk bolondballagáskor mindig volt aki beöltözött, és senki nem szólt érte. Bár mi már úgyis mentünk tovább pár hónapra rá. Meg ha valaki rádkényszeríti, hogy k*rvának öltözz és végigmenj a folyosón... van akinek elsősként ez nagyon rosszul eshet.
2011. szept. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Poénnak vette a srác is, vagy rosszul esett neki?


Igazgatóit szerintem ezért nem kapsz, kivéve ha vallásos iskolába jársz.

2011. szept. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már túl sok..
2011. szept. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!