Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen egy koli? Vannak...

Milyen egy koli? Vannak szabályok?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne..
2011. szept. 4. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Természetesen vannak szabályok, de ezek száma és súlyossága függ attól, hogy középiskolai vagy egyetemi kollégiumról van szó.
2011. szept. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
9.be megyek majd jövőre:D
2011. szept. 4. 21:53
 3/10 A kérdező kommentje:
Kecskemétre,valami vendéglátóipariba :D a nevét sajnos nem tudom.
2011. szept. 4. 21:54
 4/10 anonim ***** válasza:
A középiskolaiban elég sok szabály van, pl adott, mikorra kell beérni, különben kizárnak, adott átlag felett lehet tévét nézni, a szobák színvonala kritikán aluli, tömegnyomor van, a zuhanyzó terén ne számíts semmi jóra, kivéve, ha valami luxusloliba kerülsz, viszont nagyon jó közösségek tudnak kialakulni.
2011. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. jöhetnek még :)
2011. szept. 4. 22:07
 6/10 anonim ***** válasza:
jó közösség meg jók az kolis bulik , de az igaz hogy télleg valami szinvonal alatti minden, kaja is meg sok szabály, kimenő, tanuló szoba, sok helyen koliba is vannak gólya avatók és amiket hallotam róla azok nagyon durvák szoktak lenni...
2011. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mesélj csak :o
2011. szept. 4. 22:19
 8/10 anonim ***** válasza:
nem voltam kolis sose, nekem meséltek hogy megalázzák az elsösöket, meg minden félével megetetik őket. meg stb :S
2011. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jézusom..az fájni fog xDD
2011. szept. 4. 22:40
 10/10 anonim ***** válasza:
a koliban neked kell takarítani a nagyok szobáit is minden reggel, kivinni a szemetet, átadni a zuhanyzóban a legjobb helyet ha bejönnek, vinni nekik otthonról kajákat, telefont kölcsönadni meg ás egyén dolgokat, meg persze bármire megkérhetnek. Aztán éjszaka bejárnak hozzátok kicsit beszélgetni erről-arról, mondjuk esti mesét kell nekik mondani (nem vicc). De amúgy tűrhető
2011. szept. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!