Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt a Neptun rendszert muszáj...

Ezt a Neptun rendszert muszáj használni?

Figyelt kérdés
Eléggé nem értem én ezt az egészet:mikor kapom meg,mire jó sötöbö,és az érdekelne,hogy muszáj használatba vennem ezt a rendszert?
2011. szept. 4. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj, max. kib sznak.
2011. szept. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 reptoid ***** válasza:
100%

muszáj

majd megérted

2011. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

muszáj

Itt veszed fel az óráidat,vizsgákat.Ide kerülnek be az eredményeid,az indexen kívül.Az iskola ezen keresztül,tartja a kapcsolatot.Ezen keresztül intézel szinte mindent.Mármit a kódot nem kaptad meg,majd meg fogod kapni,a regisztrációs héten.

Hova fogsz járni?

2011. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit mikor kapsz meg? Ha most vettek fel már rég regisztrálnod kellet volna rajta meg minden. Vagy csak úgy kérdezed?


Amúgy neptunka mifelénk csak tesi és szabadon választható tárgyak felvételekor egy köcsög, dobál, lökdös meg minden. Egyes karokon a normál tárgyfelvételkor is agresszív:D Amúgy igen, ha egyetemre vagy fősulira jársz akkor muszáj használnod, mert minden tanár azon küld levelet, vizsgát nem tudsz máshogy felvenni és a tárgyakat is ott veszed fel. Ha még van leckekönyvetek, akkor is használnod kell, mert ha nincs az egyikben jegy, akkor a másikba onnan írják be stb.. Szóval kicsit szar ez a neptun, meg képes tönkretenni neked az egész féléved, de sajnos más megoldást (lehet szerencsénkre) még nem találtak a dolgok intézésére:D De eddig mindenki megszokta:D

21L

2011. szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda talpraesettség.. az egyetem sem muszáj..
2011. szept. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jobb ha legjobb barátoddá fogadod az elkövetkezendő pár hétben, ez persze csak egy tanács... :) Nem, nem kötelező használni, de akkor az egyetemi tanulmányaidnak is lőttek! Ahogy előttem már leírták, gyakorlatilag minden fontos ügyet neptunon keresztül tudsz intézni, itt tudod felvenni/leadni a tantárgyakat, vizsgákat, innen tudod meg a fontosabb infókat (időpont változás, óra elmaradás, stb), de legtöbbször még a befizetéseket is neptunon keresztül kell intézni (koli, költségtérítés).


Jobb ha puszi pajtások lesztek és jóban rosszban kitartasz mellette, különben csak megkeserítitek egymás életét. :D

Amúgy azt szoktam mondani, egy mai fiatalon ha kifog a neptun rendszere, az valószínűleg egyetemi életre is képtelen. Iszonyatosan egyszerű szerkezete van (amennyiben éppen nincs túlterhelve), kb 15 perc kiismerni rajta mindent.

2011. szept. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló kommentjét még annyiban kijavítanám, hogy lehet hogy kell 1 félév, míg gyakorlatban is látod a működését és felfedezel benne mindent, de aztán nincs vele gond (általában). Sok sikert hozzá. Egyébként nézz rajta végig mindent és látni is fogod:)
2011. szept. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!