Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » CNC forgácsoló? (bővebben lent)

CNC forgácsoló? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Hogyan zajlik egy CNC forgácsoló átlagos munkanapja? Alig tudok valamit a szakmáról, de kíváncsi vagyok rá. Mennyire monoton munka? Elsősorban olyanok válaszát várom, akik rászánnak pár percet, hogy egy hosszabb terjedelmű választ írjanak.
2011. szept. 5. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos munkamenetet nem tudok neked leirni de van cnc-s spanom.Rola irnek ill. a munkahelyeröl.


Kocsi,motor(cross es egy gyorsasägi)lakäst tervez(hogy vesz öneröböl hitel kizärva)Szinte egesz nap csak vannak lazulgatnak megszakadni nem kell de ugye cnc-nel nincs is mibe.

Nem akarok hazudni de 1300vagy 1700es netto oraberben van(tehät ennyit kap azert keverem mert van mäsik cnc-s haver is szoval ennyit keresnek csak nem tudom melyik mennyit de az oreberek tutik)


Amunkafolyamatban meg szerintem segitseget ne vär csak nezz szet a kategoriäban gimnäzium,egyetem,föiskola es ezekhez kapcsolodo kerdesek.


Örülj neki hogy cnc szakember vagy es värd a jo fizetes ne fogadd el rögtön ha mondjuk azt mondjäk h 700Ft/ora mert az nagyon keves egy magyarul nem beszelö ukrän segedmunkäs is 6500-700/ora es az seged.Persze van cnc-s is aki ennyiert dolgozik de ismerek jogäszt aki 5ev utän 110-et keres meg ismerek jogäszt aki 2-3(?)ev utän 270-et.


Es ha adhatnek 1 tanäcsot tanulj ki minel több szakmunkä szakmät mert mär most is nagyon hiäny van pär ev mulva meg...jön a känaän nem viccböl beszelek külföldön ez a diplomät meg a hülyenek is program mär lezajlott sok eve nincs szakmunkäsuk es rengeteget fizetnek nem mondok penzt mert ugy sem hinnetek el.De mär kimenni sem nagyon kell hiszen itthon sincs szakember ha nem 7-8x(nem vicc itt a szellemi fogyatekkel elökenk is diplomäjuk van)annyit keresnek en sem mennek ki.


Jo szakmäd van..meg is neztem gyorsan mennyi egy tanfolyam ära..szerintem telen megcsinälom en is. :-)))

2011. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja bocs.

Most olvasom hogy nincs meg a szakmäd(közben telefonältam es elsiklottam felette).

Csinäld meg!!!!!

Hidd el jol järsz vele.

Manapsäg egy szakmunkäs bizonyitväny többet er mins sok diploma.

2011. szept. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!