Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most ezt hogyan is gondolja...

Most ezt hogyan is gondolja az oktatás?

Figyelt kérdés
Az iskola az egészséges életmódra (is) nevel. Már ott a hiba, hogy 9 órakor kell lefeküdni, hogy eleget aludjunk (8 órát), ha van 0. óra, akkor nyolckor. Amit meg lehetetlenség megcsinálni, a négyre hazaérőknek. Majdnem 2-szer annyit kell iskolában lenni mint itthon ébren lenni? Baromira egészséges, már csak azért is, mert nem ez az egyetlen egészségtelenség az iskolában.
2011. szept. 5. 23:10
 1/10 A kérdező kommentje:
És most is csak azért vagyok ébren, mert most tudtam megcsinálni, amit délelőtt nem tudtam.
2011. szept. 5. 23:12
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez egy kamu habbal, én a gimiben 5.30-kor keltem, mert nekünk minden nap 7.40-kor kezdődött a suli :/ Azóta sem aludtam ki a felhalmozott alváshiányt, ja én este 9-re értem haza...képzelheted :D
2011. szept. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy kamu, de ezt ki találta ki és honnan szedte? A heti teljes 2 tornaórából, vagy az migrén okozó fénycsövekből?

Egyébként köszönöm a választ!

2011. szept. 5. 23:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha négyre érsz haza, akkor van időd megtanulni másnapra. 2 körül vége a 7. órának is.

Ha messze laksz, akkor 1) utazás közben is lehet tanulni 2) nem muszáj a legtávolabbi iskolába menni

Ha 2-kor vége a 7. órának és 4-re érsz haza, akkor legyen 2 óra az utazás, tehát reggel 6-kor kell kelned. Elég 10-kor feküdnöd.

2011. szept. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mikor gimis voltam, én is 5.30kor keltem asszem, és volt, hogy 4re értem haza, de vhogy mindig lefeküdtem időben, este 11kor már biztos nem ilyeneken gondolkoztam:) És vmikor biztos tanulni is volt időm, ha kitűnőre érettségiztem.
2011. szept. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1 óra bejárni + 0,5 óra még elkészülni indulás előtt és csak akkor van vége a 7 órának, ha van 0. óra, tehát fél hatkor kell kelni, fél tízkor már aludni, kilenckor lefeküdni.
2011. szept. 6. 16:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Aha szépen hangzik a 4-re otthon vagy! MErt: akkor ezek szerint ne legyen életed? Ne lógj a haverokkal? stb. De ha eltekintünk ettől, a gimisek 90% jár edzésre ÉS magántanárhoz, avagy zenélni és folytathatnánk a sort!


A nem muszáj messzi suliba menni válaszra: ja majd mentem volna szar suliba genny emberek közé, csakhogy kialudjam magam? Az élet nem így működik...

2011. szept. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"A nem muszáj messzi suliba menni válaszra: ja majd mentem volna szar suliba genny emberek közé, csakhogy kialudjam magam? "


Én ilyet nem mondtam egy szóval sem! Viszont ha vállaltad a messze lévő sulit, akkor nem kell nyávogni, ennyi.

2011. szept. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor meg azért nyávognánk, hogy szar az iskola és rosszak a tanárok (és gyerekek). Arra meg az lett volna a válasz, hogy menjünk másik iskolába. Plusz hogy alkalmazkodjunk az iskolához, ha reggel hattól délután 3-4-ig nem tudunk mást csinálni? Az iskolának kéne hozzánk alkalmazkodni.
2011. szept. 6. 19:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ezen már túl vok, de nem tartom normálinak h a szervezetemet annyira leterhelte az a 4 év, h ALIG van emlékem róla... Csak ennyire voltam zombi :/ Pedig még csak 4 éve volt...
2011. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!