Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lenne a jó megoldás?

Mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem és felvételt nyertem a budapesti közgáz egyetemre (Corvinus). Nem vagyok egy szorgalmas diák, gimiben sose írtam házit, nem figyeltem órán, nem voltak jó jegyeim. (Úgy jutottam be, hogy dupláztam.) Szóval UTÁLOK tanulni.

Szerinted folytassam itt a tanulmányaim vagy halasszak és menjek el dolgozni? Mondjuk egy bevásárlóközpontba eladónak? Ahhoz nagyobb kedvem lenne, mert a szüleimmel lakom és így a megkeresett pénzt 100%-ban magamra tudnám költeni, és olyan dolgokat is megvehetnék amire idáig nem futotta és annak NAGYON örülnék.


2011. szept. 6. 09:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Iszonyatosan érett gondolkozásmóddal vagy megáldva mit ne mondjak...

Először is, minek felvételiztél, ha nem akarsz egyetemre járni? Másodszor... szerinted ki az aki IMÁD tanulni?

Harmadszor pedig megérteném ha azért kéne halasztanod, mert nincs pénzed a tandíjra, stb. Viszont ennyire idióta indokokat még sosem hallottam. Normál családnál SOHA nincs lehetőség mindig megvenni azt, amit éppen szeretnének, jó eséllyel te is ilyen családba fogsz tartozni felnőtt korodban, hacsak nincs szerencséd... jobb ha hozzászoksz!

Teszem hozzá tanulás mellett is elmehetsz bevásároló központba dolgozni heti 2-3 napra, amikor ráérsz. Elég sokan megcsinálják és még nem haltak bele! Arról nem is beszélve, hogy ha jól tanulsz, olyan ösztöndíjakat lehet bezsebelni, hogy majdnem jobban állsz, mint melóval.

2011. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!