Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A gyógyszertári asszisztensnek...

A gyógyszertári asszisztensnek milyen tantárgyai vannak? (miskolciakat kérdezek inkább). Illetve miből milyen vizsgát kell tenni? (szóbeli, gyaxi, írásbeli)

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem miskolci vagyok, de nekem volt, munka-tűz és környezetvédelem, közegészségtan, fertőtlenítés-sterilizálás, angol, informatika, gyógyszertári program, gyógyszertan, gyógyszertechnológia, gyógynövény- és drogismerete, gazdálkodási alapismerete, egészségnevelés, mentálhigiéné, etika, pszichológia, anatómia, kórtan, adatvédelem, pedagógiai alapismeretek, kommunikáció, gyógyszertechnológia gyakorlat, elsősegély, latin.

A vizsga a modulokból van:

2321-06 Interakció az egészségügyi ellátásban

2326-06 Aszepszis-antiszepszis, munkavédelem, környezetvédelem

2328-06 Egészségmegőrzés – egészségfejlesztés – egészségnevelés

2327-06 Első ellátás-elsősegélynyújtás

2399-06 Gyógyszertári asszisztens adminisztratív és ügyviteli feladatai

2400-06 Gyógyszertári asszisztens gyógyszerkészítéssel kapcsolatos feladatai

2730-06 Gyógyszertári asszisztens gyógyszerellátással kapcsolatos feladatai

2011. szept. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég nehéz
2016. ápr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A gyakorlati vizsgán

mit kell (tudni)

csinálni ?

2019. febr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!