Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tárgyfelvételkor mindenképp...

Tárgyfelvételkor mindenképp meg kell lennie a 30kreditnek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. De érdemes felvenni annyit, mert amennyivel kevesebbet végzel el most, annyival többet kell később.

Ennél viszont sokkal fontosabb, hogy nézd meg, hogy épülnek egymásra a tárgyak. Melyiknek mi az előfeltétele. Valahol ki is adnak ilyen előtanulmányi rendet, valahol sajnos magadnak kell összeírnod. Kb. így néz ki, csak nyilván a te tárgyaiddal: [link]

Ahol látod, hogy egymás alatt 5-6 is van, amik egymásra épülnek, azt feltétlen vedd fel, ha tudod, mert különben nem fogod tudni időben elvégezni az egyetemet.

2011. szept. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :) minden órarendi órámat felvettem,de csak 27 a kreditem akkor ezvan :)
2011. szept. 6. 14:31
 3/3 anonim ***** válasza:
nem. tanulmányozd át a mintatantervet. nekem pl első félévbe 22 kreditem volt.
2011. szept. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!