Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyatábor középsuli (középisk...

Gólyatábor középsuli (középiskola), beilleszkedés? Fontos, légyszi! (Többi lent)

Figyelt kérdés

Hát sajnos én nem mehettem gólyatáborba (igaz nem is akartam), de amúgy mentem volna, csak közbejött valami. Most meg nem tudok beilleszkedni... az egész osztály rajtam kívül ment meg egy másikon kívül (de ő jó darabig nem lesz) és egyszerűen senkihez sem tudok odamenni. Mindenkinek már van barátja meg "ismerőse". Máshol laknak mint én, még azt sem mondhatom, hogy menjünk együtt... és akárkihez szólok max bólogat aztán ennyi. Mondjuk én eleve nem vagyok olyan laza, de most próbáltam kitenni magamért, de nem sikerül... valami ötletetek van, hogyan tudnék legalább beszélgetni? Mert már évnyitón is kb az volt, hogy együtt mentek a haverok, én meg senkit nem ismertem. Ők nem tudom miért nem jöttek oda hozzám... egy-kettő kérdezte a nevemet a harmadik napon (!), aztán mintha menekülnének előlem, még véletlenül sem beszél velem senki... én kivételesen próbáltam kezdeményezni, de senki sem beszél ilyenekről (hol laksz stb) mert már tudják én meg nem tudok a hat ember közé befurakodni (mert ilyen csoportokban vannak többen, és nem "nyitják ki" a kört)... amikor meg olyanokról beszéltem, mint ők, akkor jött az, hogy bólogatnak, aztán lesz@arják továbbiakban...

Légyszi segítsetek valami tanáccsal vagy tippel, mert ilyet még nem láttam. (Amúgy jellemző, mert minden iskolába jöttek barátkozni, akkor én nem foglalkoztam ezzel, most meg 30 emberből senkihez nem tudok odamenni és beszélgetni!)


2011. szept. 6. 20:48
 1/9 Bajtárs válasza:
Fent áll még a probléma? Szerintem már sikerült barátságokat kialakítani. :)
2012. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem nagyon...
2012. márc. 27. 15:17
 3/9 anonim válasza:
Na,sikerült?:)
2014. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
És most?
2018. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mostanra lettek barátaid?
2019. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most már sikerült?
2020. szept. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Electrifymyheart válasza:
Na, lettek haverjaid?
2021. márc. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Na akkor sikerült? Aki ezt 10 ev múlva látja annak azt javaslom inkább akaasza fel magát
nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mostmár sikerült?
jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!